Nie chcemy promocji śmierci w TVP !!!

Nie chcemy promocji śmierci w TVP !!!

Jacek Kurski, prezes TVP
Arkadiusz Wiśniewski, prezydent miasta Opola

Szanowni Panowie,

Ze zdumieniem przyjmuję informacje o zakwalifikowaniu do jednego z koncertów Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu utworu „Siła kobiet” zespołu Girls on Fire. To niedopuszczalne by tak skandaliczne treści promowane były w telewizji publicznej i to podczas koncertu organizowanego z pieniędzy polskich podatników!

Przypominam, iż piosenka „Siła kobiet” promowana jest za pomocą ohydnego teledysku, który podważa wartości bliskie Polakom i jest utworem zaangażowanym politycznie, po stronie cywilizacji śmierci.

Nie ma mojej zgody na to, by wulgarny utwór, promujący związki homoseksualne i komunizm (sic!) otrzymał szansę na reklamę podczas jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w polskich mediach. Teledysk promujący piosenkę zawiera treści propagujące nienawiść do chrześcijaństwa i aborcję na życzenie – a to przecież stanowi w Polsce przestępstwo!

Nie wyobrażam sobie, by podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu transmitowanego przez TVP i oglądanego przez miliony Polaków, w tym dzieci, odegrano utwór, w którym mogą pojawić się takie treści!

Dlatego apeluję o natychmiastowe wykluczenie zespołu Girls On Fire z Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu! Niepodjęcie tej decyzji sprawi, że miliony Polaków w telewizji finansowanej z ich pieniędzy, usłyszą i zobaczą treści antychrześcijańskie, nawołujące do nienawiści i promujące przestępstwo! To może skończyć się problemami prawnymi dla organizatorów oraz bojkotem TVP przez katolików!

Podpisz protest: http://www.protestuj.pl/nie-promowaniu-aborcji-w-tvp-,87,k.html